بیمه باربری
image style=

محصولات تولیدی ، کالاهای مصرفی، مواد اولیه کالاهای سرمایه ای و انواع ماشین آلات سنگین و سبک در جریان بارگیری، حمل و نقل و تخلیه در معرض خطرهای گوناگون از جمله تصادف وسیله نقلیه، شرایط نامساعد جوی، سوانح و بلایای طبیعی، ناامنی مسیر عبور، تلف و آسیب دیدگی، دزدی، عدم تحویل و … قرار دارند. بیمه باربری پوششی است برای جبران خسارت ها و زیانهای وارد به محمولات از مبدأ بارگیری تا مقصد نهایی که بر اثر خطرهای بیمه شده وارد آید.


انواع پوشش های بیمه ای در بیمه حمل و نقل کالا
  • شرط تلف کامل کالا (Total Loss): خسارت کلی کالا در یک مرحله در نتیجه آتش سوزی یا غرق کامل تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد.
  • شرط A: کامل ترین نوع بیمه باربری می باشد و برای کلیه کالاهای حساس و آسیب پذیر استفاده می گردد و کلیه خطرات را شامل می شود.
  • شرط B: نسبت به شرط A دارای پوشش های محدود تر می باشد.

جهت مشاوره رایگان همین امروز با شماره تلفن 9-88061368 تماس حاصل فرمایید.


مزایای بیمه باربری

آرامش خاطر در برابر انواع بلایا و خسارات پیش بینی نشده که ممکن است کل تجارت و آینده شغلی را نحت الشعاع قرار دهد.مشاور شما برترین نمایندگی صدور بیمه باربری نمایندگی سالمی 9-88061368
نزدیکترین نمایندگی به شما با فاصله یک تلفن، کلیه مراحل مشاوره و صدور در محل

محاسبه آنلاین بیمه باربری

با عرض پوشش فرم محاسبه بیمه باربری در حال آماده سازی می باشد.جهت مشاوره و دریافت نرخ بیمه باربری با شماره 9-88061368 تماس حاصل فرمائید.
نزدیکترین نمایندگی به شما با فاصله یک تلفن، کلیه مراحل مشاوره و صدور در محل

سفارش آنلاین بیمه باربری

با عرض پوشش فرم سفارش بیمه باربری در حال آماده سازی می باشد.جهت مشاوره و سفارش بیمه باربری با شماره 9-88061368 تماس حاصل فرمائید.
نزدیکترین نمایندگی به شما با فاصله یک تلفن، کلیه مراحل مشاوره و صدور در محل

سوالات متداول بیمه باربری


* بیمه حمل و نقل و یا باربری را تشریح کنید؟

بیمه حمل و نقل کالا پوششی است که بیمه گر در مقابل دریافت حق بیمه متناسب با پوشش بیمه ای از بیمه گذار، تعهد می کند که چنانچه کالای مورد بیمه در جریان حمل و نقل و جابجایی از مبدا به مقصد به علت وقوع یکی از خطرات مندرج در بیمه نامه دچار خسارت گردید، زیان وارد به کالا را جبران کرده و هزینه ها را هم بپردازد. حمل و نقل و جابجایی کالا ممکن است توسط وسایل حمل و نقل مختلف مانند کشتی، هواپیما، کامیون و قطار انجام پذیرد به همین دلیل برخی بیمه های حمل و نقل کالا را به ۳ بخش بیمه حمل و نقل زمینی، بیمه حمل و نقل دریایی، بیمه حمل و نقل هوایی تقسیم می نمایند.* بطور کلی انواع بیمه نامه های باربری را نام ببرید؟

وارداتی، صادراتی، ترانزیت و داخلی.

* بیمه نامه های باربری وارداتی را شرح دهید؟

کالا هایی که نیاز های اقتصادی کشور از خارج وارد کشور می گردند تحت عنوان بیمه نامه های وارداتی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.

* بیمه نامه های صادراتی را توصیف کنید؟
کالاهایی که توسط صادرکنندگان جهت عرضه در بازار جهانی به خارج از کشور ارسال می گردد. تحت عنوان بیمه نامه های صادراتی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.

* بیمه ترانزیت را توضیح دهید؟
کالاهایی که کشور ایران تنها به عنوان مسیر عبور آن ها تلقی می گردد و مبدا و مقصد حمل آنها در خارج از کشور ما ایران قرار دارد تحت عنوان بیمه نامه های ترانزیت بیمه می گردند.


مشاور شما برترین نمایندگی صدور بیمه باربری نمایندگی سالمی 9-88061368
نزدیکترین نمایندگی به شما با فاصله یک تلفن، کلیه مراحل مشاوره و صدور در محل